Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Join the forum, it's quick and easy

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


    Zyrtare: Del Piero te Juve deri në vitin 2011

    KosovaPower
    KosovaPower
    Super Moderator
    Super Moderator


    Zyrtare: Del Piero te Juve deri në vitin 2011 Empty Zyrtare: Del Piero te Juve deri në vitin 2011

    Mesazh nga KosovaPower Fri Jul 17, 2009 11:47 am

    Zyrtare: Del Piero te Juve deri në vitin 2011 F.0717151741963_mLegjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, e ka vazhduar kontratën e tij edhe për një vit tjetër.
    Kontrata e kapitenit përfundonte në vitin 2010, mirëpo Bianconerët vendosën t’ia vazhdonin edhe për një vit tjetër kontratën ikonës bardhezi.

    “Del Piero e ka rinovuar kontratën me Juventusin deri në vitin 2011. Kapiteni ka nënshkruar kontratë të re mëngjesin e sotëm, e cila do ta mbajë atë edhe një vit shtesë nga data e skadimit të kontratës së tij paraprake”, shkruan në deklaratën zyrtare të klubit.

    Ndërkohë, Djaloshi i Artë ka shprehur gëzimin e tij për vazhdimin e kontratës dhe shpreson të japë më të mirën nga vetja në dy sezonet e ardhshme.

    “Mund ta konfirmoj lumturinë dhe krenarinë time me këtë marrëveshje që do të më mbajë këtu edhe një vit më shumë. Ky është një motivim i madh për mua sepse gjithmonë kam punuar shumë dhe do ta jap më të mirën nga vetja”.

    “Unë po luaj në njërin nga klubet më të mëdha në Evropë dhe jam i ngazëllyer për këtë. Ishte një marrëveshje e shpejtë. Dëshiroj të shkruaj edhe disa faqe të historisë me këtë klub”, ka thënë Del Piero për “Sky Sport Italia”.

      Ora është Sun May 19, 2024 8:39 am