Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Join the forum, it's quick and easy

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


3 posters

    Gërhitja .

    Caveman
    Caveman
    Moderator
    Moderator


    Gërhitja          . Empty Gërhitja .

    Mesazh nga Caveman Sat May 16, 2009 2:04 pm

    Drejtori pyet kandidaten, biondinë, për punë të sekretares:
    - Më tregoni, pse u larguat nga puna e juaj e mëhershme?
    - Sepse gërhiste kur punonim jashtë orarit.
    bili
    bili


    Gërhitja          . Empty Re: Gërhitja .

    Mesazh nga bili Fri Sep 25, 2009 11:32 am

    qytetari dhe fshatari
    qytetari shki ne fshat iu duk shum bukur bente cdo deshire atje dhe shkuan ne 1 koder ishte ora 3:00 per te shkuar atje sihte 1:00 ata ecnin ngadale dhe kur ariten ishte ora 6:00 ishin 2 shtrat per te fletur edhe fshatari dhe qytetari telefonuan ne shtepi te fshatarit dhe tha kemi gjetur 2 shtrat per te fletur dhe ishin dru per zjarr dhe vazhdonin rinin atje gjeten ushqim dhe ngrene ushqim u be ora 8:00 dhe ndezen zjarr dhe ata rane ne gjume qytetari po flente fshatari rinte zgjuar dhe vazhdoi te flente edhe qytetari u zgjua dhe i tha kush eshte mos eshte ndokush dhe fshatai i tha jo askush qytetari i tha cka bante ashtu si derr fshatari i tha asgje dhe prap qytetari u zgjua dhe zuri te shikonte se cfar po ben si derr dhe kur e pa se fshatari gerhiste dhe qytetari vdeshur zuri te ike se shum gerhiste dhe se dinte rrugen shkoi ne 1 fshat tjeter dhe ata e perqeshnin dhe ai kishte shum turb dhe iki te vjedh dhe pastaj u be ora 9:00 shkoi te flente ne rruge dhe ata kishin shume derra atje dhe banin shum zhurme dhe tha fshatar pse ban ashtu , ku je ku je a je ktu nese jo shkoj une iki dhe hyri ne derra kur doli prap e perqeshnin doli ne televizor dhe ai ne mbremje hyri me derra te flej kurse n shtrat shkoi ne shtepi dhe derrat benin shum zhurme dhe iki e gjeti fshatarin dhe shkoi ne shtepi te fshatari dhe i tha fshatari cka je keshtu pse ike at here dhe qytetari i tha se shume derra po me rinin mbi koke dhe mo me gerhisnin fshatari vazhdoi te qeshte dhe i tha por un kam gerhetur dhe te 2 po vazhdonin te qeshnin edhe tha qytetari spo m rihet ketu dhe fshatari i tha se shume gerhitje benim ne qytetari u zbeh dhe tha me mire te shkoj per mua edhe e percjelli fshatari me gerhitje...
    bili
    bili


    Gërhitja          . Empty Re: Gërhitja .

    Mesazh nga bili Fri Sep 25, 2009 11:34 am

    kjo ishte bere peralla "Gërhitje nga BiLi"
    shaban cakolli
    shaban cakolli


    Gërhitja          . Empty Re: Gërhitja .

    Mesazh nga shaban cakolli Mon Apr 22, 2013 3:13 pm

    ;-Nëna dhe fëmiu
    -Fëmiu:Nene nga e kemi ne prejardhjen,nga se mesuesja me tha se njeriu ka prejardhjen nga majmuni?
    -Nena:Nuk e kam pyetur babain tend,nga se ai edhe keshtu si majmun duket.....

    Sponsored content


    Gërhitja          . Empty Re: Gërhitja .

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora është Tue May 07, 2024 2:15 am